
3 stycznia 2026 r., KGHM Ślęza Arena Wrocław W KGHM Ślęza Arenie we Wrocławiu odbył się 1. Koleje Dolnośląskie Halowy Mityng DZLA, który oficjalnie zainaugurował halowy sezon lekkoatletyczny 2026...
3 stycznia 2026 r., KGHM Ślęza Arena Wrocław W KGHM Ślęza Arenie we Wrocławiu odbył się 1. Koleje Dolnośląskie Halowy Mityng DZLA, który oficjalnie zainaugurował halowy sezon lekkoatletyczny 2026...